Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Naruto Fun Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на тсунаде

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:34 am

Претата абсорбна РАсенгана и след тва наръга с един Пиърсинг клонинга, като Год-а исползва въздушната си чакра и Шурикенът се завъртя с ужасна скорост по малко от секунда преди Минато да го хвана и двата му пръста заминаха на кино...
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:38 am

Клонинга отскочи назад преди да го е наръгал с пиърсинга и с куная отряза главата на Претата. Минато отскочи назад (по-точно си мръдна пръстите и скочи назад) преди Год-а да го е завъртял.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:42 am

Претата просто го наръга преди да му се е отдало време да исползва куная... (все пак пиърсинга има по голям опхват от куная )
След тва Асурата се появи зад минато и заби опашката си във вратът му, като го прати да спи...
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:46 am

Клонинг (сийловете) зад него се появи истинския Минато с кунай в ръка, с който му одряза главата. Асурата неможеше да реагира, защото Минато беше твърде бърз за него. Минато направи сийлове
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:48 am

Асурата имаше риненган и затова можеше да реагира... Той блокира куная с опашката си, като след това прати Минато на двайсет метра назад отново с опашката, като Хюмъна го хвана докато още беше във въздохът и му источи душичката..
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:54 am

Още преди да го е ударил, Минато се появи светкавично пред него и му заби куная във врата.

П.П:Докато помръднеш аз вече ще съм те ударил, така че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 6:56 am

Год-а направи Баншо тенин на Минато, като Асурата беше вбезопасност.. А когато се приближаваше към Год-а Претата докосна Минато и му источи чакрата, като го остави мъртъв на земята..

ПП : При баншо тенин не мойш са мръдниш .. А админа каза, че Минато трябва да спира за да атакува така че, бб хД
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:00 am

Клонинг (сийловете) Друг клонинг се появи зад Год Риалма и направи Dead Consuming Seal. А истинския, който се беше скрил, направи сийлове.

П.П:Докато го правя, неможеш да направиш нищо, дори и да абсорбираш, така че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:03 am

Когато правеше сийловете за техниката Год-а му направи Wind Release: Violent Wind Palm като веднага щом въздуха се докосна с клонинга той изчезна.. А с риненгана му другите бяха усетили къде е Минато и като забелязаха, че е само един в къщата Хюмъна се появи зад него и му источи душата докато той правеше сийлове...

ПП : Докато ти точа душичката ти не мойш са мърдаш тача че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:07 am

Минато го усети и спря сийловете, като си мръдна главата и му заби куная във вратлето, като пусна Тъндър Год-а. След което направи сийлове.

П.П:По-бърз съм от тебе и дори с Рин'ненгана няма да реагираш, така че, бб. Хд
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:09 am

Когато се обръщаше за да му забий куная пред Минато се появи изображение на Риненган и движенията му станаха много по бавни.. КАот Года му отби куная, с един пиърсинг и му заби друг в гърлото...

ПП : Не забравяй че съм с най доброто доуджутсу.. така че, бб. хД
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:17 am

П.П:Ам, неможеш. Това е невъзможно да ми спреш движенията, само да ги пренасочиш на друга страна, тъй като Нагато владее гравитацията. Така че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:19 am

ПП : Точно така и имам бързината от Риненган а админа каза, че си бърз само в бягане а и като го преместя пак нема ми резниш вратът... Така че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:23 am

П.П:Какво, какво ?! Минато е най-бързото Шиноби виждано някога, бе! Кой е тоя адми, ве ? Да не е оня Саске, защото на него много му разбира главата. Неможеш да го избегнеш! Така че, бб хД.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:26 am

ПП : НЕ ми са занимава с нуубове затова просто ще си едитна движенията на хюмъна...

Когато се обръщаше с куная Минато видя изображение на Риненгана пред очите си куная му се отклони в ляво а Хюмъна леко се мръдна в дясна както беше близо му хвана главата источи му душичката и след това с другата си ръка му заби пиърсинг в гърлото...

ПП : Така че, бб хД..... Ще ти препоръчам за следващ герой Оро.
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:31 am

П.П:Нуубове ? Абе, човек, я не ме разсмивай, ве. Ти тука пишеш по форуми от нема и 4 месеца, на мен ми викал нууб. Вземи се стегни малко и не ми приказвай. Даже на пръсти мога да ти броя епизодите, които си гледал от Наруто. Изображението на Ринн'енгана се вижда само когато ми забиеш пиърсинг. Даже така мога да видя къде си. Това са Фен Артове и не ми ги гледай от там. Сигурно си гледал битката м/у Какаши и Пейн от фен арта ?

Още докато си протягаше ръката Минато отскочи назад (неможеш да ме видиш, с Тъндър Год-а съм) и призова Гамабунта, без дори сийловете да се видят. Гамабунта хвана с езика си Хюмъна и го стисна толкова здраво, че го "разглоби"

П.П:ББ!
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:33 am

Год-а беше близо до Гамабунта и направи Шинра на жабата, като тя стана на суши... А за подскок и трябваше подготовка и Год-а беше прекалено близо до нея така че Гамабунта умре... А Асурата застана пред Год-а.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:38 am

Год-а се усмихна и изчезна а Претата се появи зад Минато, като му источи всичката чакра и изчезна пред очите му... След тва всички телца изчезнаха...

ПП : Лягам..

ПП 2 : Не ми се занимава с теб.... Героя ти не умира просто защото си пауър плайер, но тва не е моя работа.. Просто и на мен ми омръзна са занимаам с теб..
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:45 am

П.П:АЗ СЪМ НА ЖАБАТА, ВЕ, ТЪПАК... КАК ЩЕ СТИГНЕШ ДО МЕН ? НЕ МЕ ДРАЗНИ. ПОНЕ ИЗЧАКАЙ ДА СИ НАПИША ПОСТА, ВЕ, ДЕЕБА. Ти си пауър-плейъра, защото неможеш да ми спреш Тъндър Год-а дори и с шибания ти Ринненган. Ти въобще разбираш ли му бързината ?

1 Пауър-плей: Претата се появи зад Минато и му източи чакра. Как става тази работа ? Той Претата ще го изкараш ебахти бързака. Как ще се качи до мен ? Лети ли ? Гамабунта к'во ще прави ? Ще го гледа ?

2 Пауър-плей: Източи му чакрата. Човек как си пишеш сам, че си успял ? Абе я дай аз да ти дам тука и ти сам да си играеш. О, господи, малоумно дете.

3 Пауър-плей: Год-а му забави движението. ЛТФ ?! Т'ва за бисер ли да го считам ? Незнам, май така трябва.

Имаше и ОЩЕ МНОГО гафове, но сега ме мързи да ти ги търся, защото е късно. Въпреки това, оставам тука.



Жабите изчезнаха, а Минато хвана скършения Хюмън и направи клонинг, който му направи Dead Consuming Seal. Клонинга умря.

П.П: Дотук си, няма как да си възродиш душичкия, ае живей.

П.С:МАМКА МУ, ПРОЧЕТИ ТЕЗИ РЕДОВЕ
Additionally, it makes no noise and produces no puff of smoke, allowing the user to appear behind someone unnoticed.

By giving one such kunai to a person, he can immediately teleport to that person at any time

he
jutsu is also very unique because it requires no use of chakra, due to
a special secondary seal that emits the same chakra as him

ПРЕДПОЛАГАМ ДАНО СЛЕД ТОВА СИ ДАДЕШ МАЛКА ПРЕДСТАВА ЗА ТЪНДЪР ГОД-А, АКО ЛИ НЕ - СИ ПЪЛЕН НЕОРИЕНТИРАН ЗАГУБЕНЯК.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 2:10 pm

ПП : 1во телата ми изчезнаха.

ПП : 2ро Гамабунтата ти умря преди да е успяла да хвани Хюмъна с език

ПП : 3то Тас техника я ми кажи как ще я прави клонинг и ти шси на фулл чакра ве улигофрен я си еби майката и млъкни...

ПП : 4то последно кат за лапетата ще ти обясня, че тес шибани клонинги се появяват до теб и няма де да ги скрийш. Аде да видим как шми резни главичката шибан клонинг и нема го усетя кат имам Риненган ве лайнар шибан..
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 5:51 pm

П.П:АВЕ ЕЙ МАЙКА ТИ СМОТАНА УМРЯЛА, Я НЕ МЕ ДРАЗНИ ВЕ КЕЛЕШ ТЪП. МНОГО СЕ ПЕРЧИШ НЕЩО, ТЕ ЕБА В САКАТЛЪКА МАЛОУМЕН. ТАКА ЩЕ ВИКАШ НА ТВОЙТЕ ПРИЯТЕЛЧАТА ВЕ МАНГАЛ. ЕБАХТИ ГРОЗНОТО КЕЛЕМЕНЦЕ. Я СЕ СКРИЙ ВЕ МИШКО. ВИЖ КЪВ СИ НЕДОДЯЛАН ПАЛЯК. ХОДИ ПОИГРАЙ НА ВЪНКА С ДЕЧУРЛИГАТА И СИ ВЗЕМИ ЖИВОТ. СТИГА СИ СЕ БЛЕЩИЛ ТУКА В ФОРУМИТЕ ВЕ МЪРШО ТАКАВА УМРЯЛА. ЕЙ КАКВА МУХИЧКА СИ ТИ ВЕ...ЗАДРЪСТЕНЯК. ТИ СИ ХИПЕР ЗЛЕ..........ЗЛЕТАК....НЯМА ДА ТЕ ХРАНЯ ПОВЕЧЕ ЗАЩОТО МИ ПИСНА ВЕ ПЕДЕРУНГЕЛЧЕ. ХВАНИ СИ ЕДНО ЖИВОТЧЕ ЕДНО ГАДЖЕ И СИ ГЛЕДАЙ РАБОТАТА ПЕДЕРАСЧЕ. СТИГА СИ ВИСЯЛ В ТЕЗИ ФОРУМИ ДА СЕ ЕБЕШ ВИРТУАЛНО......ПХАПХАПХАПХПАХЙОАЙП СМЕШКАААААААААААААААААААА.

1: Знам, но Хюмъна ти го хванах, така че лягай.
2:Год-а беше
близо до Гамабунта и направи Шинра на жабата, като тя стана на суши...
Я ми кажи тука къде написа, че си правил ПРЕДИ да хвана Хюмъна с езика - никъде! Земи млъкни, ве, неориентиран.
3: Сарутоби к'во направи, ве ? Направи го ТРИ пъти. ДВА пъти беше с клонинги, а последния неможеше да го довърши, защото БЕШЕ НАРЪГАН. БАХТИ НУУБА. Я ХВАНИ СЕРИЙКИ И ПОГЛЕДАЙ МАЛКО. БЕРЕМ ТИ СТАНЕ ЯСНО В ТЪПАТА КРАТУНА.

4: Е ТУКА СТАВАШ СМЕШЕН, ВЕ, САКАТЛЪК................ОМФГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ. ТИ ВЪОБЩЕ ЗНАЕШ ЛИ КАКВА Е БЪРЗИНАТА НА ТЪНДЪР ГОД-А, ВЕ, КЕЛЕШЧО ? НЕ, НЕ! НАПИСАХ ТИ ГО И В ПО-ГОРНИЯ ПОСТ, АМА КОЙ ДА ГЛЕДА!!!!!!! БАХТИ ДЕЧУРЛИГАТА, ОМГГГГГГГГГГГГГГГГГГ. ЕТО, ТЪПАНАР

Additionally, it makes no noise and produces no puff of smoke, allowing the user to appear behind someone unnoticed.

By giving one such kunai to a person, he can immediately teleport to that person at any time

he
jutsu is also very unique because it requires no use of chakra, due to
a special secondary seal that emits the same chakra as him

Техниката не издава никакъв шум както и не предизвивка никакъв пушек, позволявайки на използвача да се появи зад опонент незабелязан.

С такъв кунай човек може да се телепортира при човек, по всяко време.

Техниката е много специална, защото не изисква никаква чакра, заради куная, който има същата чакра като неговата.

П.П:АРЕ МЛЪКНИ, ЗЛЕТАКО.

Я си запей са: I hear voices in my head. They talk to me, They tell me things i can do, They council me.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 5:58 pm

ПП : ЯЖ ми кура ве гей смотан хванал си на баща си путката.. Тъпата ти жаба умре и като е мъртва не мой да държи хюмъна ве злетак майко че си тъп.. Още в началото съм писал че Анималката я нема така че мой ги призове дет си иска бес проблеми и да изчезни за секунди ве гей ... Така че немаш гамабунта аде яж ми кура и си мълчи ве дечко -.-
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:11 pm

П.П:ЕЙ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА ВЕ ЛАПЕ СМОТАНО. ТИ НЕ НАПИСА ЧЕ ГО ПРАВИШ ПРЕДИ ТОВА ВЕ ТЪПУНГЕЛ. ТОЕСТ СЛЕДВА ЧЕ ХЮМЪНА ТИ Е МЪРТЪВ. НЕ НАПИСА СЪЩО ТАКА ЗА АНИМАЛА ЧЕ ТЕ Е ТЕЛЕПОРТИРА. ПАК СИ МЪРТЪВ

ЕЙ МЪРШО СКАПАНА, КАЗВАМ ТИ ДА СИ НАМЕРИШ ЖИВОТ, ВЕ, ХУЬО. ВИЖ КЪВ СИ СМЕШЕН ТЕ ЕБА В ГРОЗНИЯ ПЕДЕРУНГЕЛ. СКРИЙ СЕ ВЕ. БАХТИ ПЕДРО!! ТИ ИМАШ ЛИ ВЪОБЩЕ "К*Р" ? МАЙ НЯМАШ! ВЗЕМИ СЕ СКРИЙ, БЕ, ПЕНЬОВО МИШЛЕ. АКО ИСКАШ МОГА ДА ТЕ ПОЧЕРПЯ С АДАМОВ СОК ? КРЕТЕН ПРОСТ. КУРЧО ТЕЗИ ДУМИ ЩЕ СИ ГИ ПОДМЯТАШ НА МАЙКА ТИ. СИГУРНО ТЯ НЕЗНАЕ КАКВО ПРИКАЗВАШ ЛАПЕНЦЕ ПРОСТО ЗАДРЪСТЕНО. БАСТУН ПРИЕМИ ЧЕ СИ МЪРТЪВ И Т.Н. НЕМОЖЕШ ДА ИГРАЕШ С ПЕЙН ВЕ НУУБ. ТИ НАПРАВО ГО ИЗЛАГАШ. ВСИЧКИТЕ ТЕЛА ГИ ПОЛЗВАШ ДА СВАЛИШ НЕКОЯ. БАХТИ ТЪПАКА. ОТ КОЕ СЕЛО ИДВАШ ВЕ ? ДРОП. ДЕЕБА И ПУСТИНЯКА УМРЕЛ, Я СЕ СКРИЙ Е ЗА НИЩО НЕ СТАВАШ. ТИ СИ НЯКЪВ ЛЕВ БЕК, АМА ЧЕ умрЕл. ЕХ ГОЛЯМ ПУСТИНЯК СИ ВЕ СМОТЛЬО...


П.П:Я дай скайп да те нахряна на бързо, че тука оспамихме темата.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акатски
Акатски
Нагато Пейн


Брой мнения : 861
Join date : 19.05.2009

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 9:01 pm

ПП : Казва са скрити действия и ги исползвам.... Пък и е ясно че кат жабата ти умре немойш да ми килниш хюмъна ве гей грозен -.-
Върнете се в началото Go down
Йондайме
Коноха
Коноха
Йондайме


Брой мнения : 165
Join date : 19.05.2009
Age : 32
Местожителство : Motor City

Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 9:49 pm

П.П:АВЕ ЕЙ НЕГРАМОТНИК, НАУЧИ СЕ КАК СЕ ПИШАТ ПРОСТИ ДУМИ И ПОСЛЕ МИ ПЛЯМПАЙ. ДЕЙСТВИЕТО С ЕЗИКА ВЕЧЕ Е СВЪРШИЛО. НЕ УТОЧНИ ДАЛИ СИ ГО НАПРАВИЛ ПРЕДИ ТОВА, САМО КАЗА, ЧЕ ГО ПРАВИШ. НИТО НАПИСА НЕЩО, СЛЕД КАТО ТИ МЕТНАХ ХЮМЪНА, НАЛИ ? АКО СТАВА ТАКА, Я АЗ ТУКА ДА НЕ КАЗВАМ, ЧЕ ПРАВИЯ СИЙЛОВЕ И ДА КАЖА "ТОВА Е КЛОНИНГ" КАК ЩЕ СТАНЕ ТАЯ РАБОТА ?

Дай си скайпа ти казвам, за да си получиш хранежа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на тсунаде - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на тсунаде   Къщата на тсунаде - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на тсунаде
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Рин
» Къщата на Сузуна
» Къщата на Наруто
» Къщата на Триш
» Къщата на Хината

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: Коноха :: Къщите-
Идете на: